Dotaz na ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) stran úhynu ryb v řece Bečvě

Dotaz na ministra životního prostředí Richarda Brabce (ANO) stran úhynu ryb v řece Bečvě
Člen předsednictva LES Roman Haken se táže ministra ŽP coby spoluzakladatel Strany zelených v Přerově v roce 1989 a následně tehdy radní a zastupitel města Přerova za SZ úhyn ryb v řece Bečvě: pokud by ona firma – viník – patřila našemu největšímu agropodnikateli a zároveň premiérovi, bude mít ministr životního prostředí z té samé strany a jemu podléhající Česká inspekce životního prostředí odvahu ukázat prstem a „osolit“ je ? Doufám, že ano, a že zde bude platit: padni, komu padni. Mgr. Ing. Roman Haken, LES
Richard Brabec @RibraRichard dne 01.11.2020: Policie minulý týden oznámila, že čeká na výsledky znaleckých posudků, které si nechala zpracovat.
Ukazuje se tak, že slova ministra životního prostředí Richarda Brabce: „Nepochybujte ani na okamžik o tom, že chci, aby se tato věc došetřila a viník byl potrestaný…“, byla jen na oko a sám tento problém řešit nechce. Pravděpodobně ví, kde se stala chyba a že na důkazech, které říkají, že s otravou může souviset premiérova chemička DEZA, bude něco pravdy.